Wednesday mini giveaway

Hajde da ovu sredu začinimo sa malo klasike. A Maybelline Master Duo je svakako jedan klasik u novom ruhu. Tečni glossy ajlajner sa novim twist aplikatorom koji pruža dvostruki efekat. Rotacijom četkice postiže se puna ili tanka linija. Ovom prilikom možete ga osvojiti i to u Black Lacquer nijansi.




Nema posebnih uslova za ovaj giveaway izuzev da na neki način pratite blog.

Bila bih zahvalna ako biste share/ovali post putem fb ili twitter naloga. Uzgred, na tome sam vam uvek zahvalna :).

Nije tajna da sam Instagram zaluđenik, stalno nešto fotkam i radosno postujem, a volim i "globalno" da razgledam fotografije pa ukoliko imate Instagram nalog, dodajte me ili mi ostavite vaš nick u komentaru posta.

Giveaway nema teritorijalnih ograničenja, a možete se prijaviti do subote, komentarom na ovaj post u kome ćete obavezno ostaviti ime i kontakt email. Dobitnika ću objaviti u nedelju, putem fb stranice.

I uživajte u Sredi :)


Poslednja fotografija preuzeta je sa sajta.

69 komentara

  1. pratim te preko fb-a :)
    Sandra Nedeljkovic saki.3119@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  2. Jelena Milojković, milojkovicjelena@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  3. Ovo bi bilo interesantno probati.. Melisa Zaimović, kontakt mail: melisa.zaimovic@gmail.com..

    OdgovoriIzbriši
  4. IG:maranikolic
    marija.nikolic1987@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  5. Tamara Živanović, tamara_z@live.com

    OdgovoriIzbriši
  6. pratim preko fb-a, twitter-a, google+, bloglovin-a, gfc-a :)
    share na fb i tw
    Zorana Jondzic
    zorana.jondzic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  7. stamena007@gmail.com
    fb,gfc,blogovin,g+ kao Coka Radojicic
    a twiter kao Stamena007

    OdgovoriIzbriši
  8. Tamara Jevtic
    tripkoviceva.mala@hotmail.com
    tacacaca11 instagram :)

    OdgovoriIzbriši
  9. Čekaj, čekaj, jel imaš ti twitter, mislim da te jedino tu ne pratim?!
    :D
    jox.jox9@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  10. Milena Nesic
    wilenica88@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  11. Kristina Radojevic
    kikica192@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  12. pratim vas na fbu kao Maja Sredojev
    i kad god imam vremena, citam vase recenzije :D

    OdgovoriIzbriši
  13. Pratim te preko fb :)
    Dragana Uzelac
    draganica.ns@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  14. Aleksandra Veselinovic11. lipnja 2014. u 14:00

    Aleksandra Veselinovic,aveselinovic0@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  15. Pratim te preko FB - Andrea Lipcajt, email je lipcajtandrea@gmail.com, preko Instagrama kao ankara8, preko twitter-a kao soskana8 :)

    OdgovoriIzbriši
  16. Maja Ugrenovic , ugrenovic.maja88@gmail.com :)

    OdgovoriIzbriši
  17. Super Giveaway!

    Zovem se Vena i pratim preko GFC (Venn Ned) i FB.

    venn.ned@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  18. Green_eyes111 (instagram)
    Dragana Milojevic fb
    dragana11111991@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  19. fb: jelena lena videnovic
    jelena.videnovic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  20. Marija Bandić; marija.bandic1@gmail.com
    FB Marija Krešić Bandić
    Bloglovin Marija

    OdgovoriIzbriši
  21. Jana Alioski, alisauzemljicuda5@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  22. Jovana Mladenović, sharliza75@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  23. Тијана Пантовић11. lipnja 2014. u 15:00

    pratim na fb i bloglovin' :)
    dixy031@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  24. Vasilkova Aleksandra
    fb Saki Voli Aleka
    instagram sakialeka

    OdgovoriIzbriši
  25. Milica
    euroipo@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  26. divan poklon
    Radoslava Grujic
    radoslava.grujic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  27. Podeljeno na twitteru ;) Bas mi treba jedan tecni eyeliner, sacekacu do nedelje, a ako ga ne osvojim odoh da ga kupim.
    Sandra Ilic Kis sandraipo@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  28. Pratim preko fb i GFC-a :)
    Pašalić Anela, pasalicanelaa@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  29. Lidija i Tanja
    goodmorninggorgeos@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  30. FB- Marie Ilic
    Marija Ilic - masacz48@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  31. Pratitm te na IG (jelenadjdj) i na FB :)
    Djordjevic Jelena
    djordjevic.jelena09@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  32. Pratim te preko fb-a.
    Desanka Savic
    desankasavic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  33. Upravo se sabiram koliko godina nisam koristila ajlajner :).Vesna Matić, vesnamatic27@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  34. Dragana Mihajlovic,email: mihajlovic.draganamihajlovic.d@gmail.com
    Instagram: dragana_mihajlovic :)

    OdgovoriIzbriši
  35. Biljana Petrovic,biljana289@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  36. Snezana Ivic
    Fb: Srna Anrs
    Email: ivic.snezana@outlook.com <3

    OdgovoriIzbriši
  37. Andjela Todorović
    andjelatodorovicc@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  38. Marija Krstevski, krstevski96@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  39. Andjela Aleksic
    aleksicandjela82@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  40. Zorica Djurdjevic
    fb Zoka Miki Djurdjevic
    zokamiki.djurdjevic@gmail.com
    twitter ZokaMiki83

    OdgovoriIzbriši
  41. Jako mi se dopadaju tvoje recenzije! Svaka cast,samo tako nastavi!! :)
    Marija Petrovic
    marija.petrovic.nikolic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  42. Jovana Ivanovic
    jovana.0903@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  43. Super mini giveaway! :)

    Sabina Mehovic
    e-mail: sabinam22@yahoo.com
    Pratim te na:
    Facebook: Sabina Miller
    GFC: Sabina M
    Share na Twitter, nick: @sabinam_22

    OdgovoriIzbriši
  44. Nataša Aćimović, natasabastaja@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  45. Bloglovin Marina
    Fb Marina Horvat
    mail marina.horvat.di@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  46. Pratim te preko fb kao Suzana Sakovic,tamo sam podelila objavu.
    ledenod@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  47. JELENA NIKOLIC
    j.nikolic91@gmail.com
    ovo je praznik za oci, i praznik na oci :))))

    OdgovoriIzbriši
  48. Pratim te preko FB kao Lepa Mara
    marojavise@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  49. Pratim te preko FB-a i GFC-a kao Aleksandra Milojevic.
    hopingfaith13@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  50. Tanja Matejic
    tanjam1989@yahoo.com
    Instagram: tanjam1989

    OdgovoriIzbriši
  51. Slađana Arnautovic
    sladjarnautovic93@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  52. Rada Pejakovic, milapejak@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  53. Berina Pašić
    berinaa_94@hotmail.com :))

    OdgovoriIzbriši
  54. Fb lolin svet
    Gfc lolin svet/teodora
    lolinsvetbeograd@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  55. Suncica Filipovic
    bak05.01.2009@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  56. fb: Jovana Joxy
    mjovana1989@hotmail.com
    JovanA Miloradovic

    OdgovoriIzbriši
  57. Pratim te preko Bloglovina - Dragana Krstevski
    vkdragana@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  58. Tamara Milenkovic
    tamara.milenkovic95@gmail.com
    Super je blog :)

    OdgovoriIzbriši
  59. Ana Draskovic, misspopulazzi@gmail.com

    Hvala na giveaway-u, ovo bi mi super doslo jer sam ostala bez ijednog eyelinera (ni sama ne znam kako se to desilo, buduci da sam zavisnik od istog)

    OdgovoriIzbriši
  60. Suncica Filipovic
    bak05.01.2009@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  61. Natasa, natasha085@yahoo.fr

    OdgovoriIzbriši
  62. Cao!
    Pratim te preko fb-a: Olajos Renata ,preko twittera: Smiley Rencsi, bloglovin: Smiley Rencsi.
    E-mail: rencsiii@msn.com

    Hvala!

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Zdravo Renata :)
      Hvala na prijavi, ali nagradna igra je završena.

      Izbriši