#cosmeticlovers giveaway

Ostajem dosledna tradiciji, pa i ovog 11. u mesecu možete učestvovati u mini blog nagrađivanju. Ovaj giveaway je otvoren za sve čitaoce, a posebno one koji vole da eksperimentišu sa kozmetikom bar upola onoliko koliko ja volim.


Oćekuje vas puno svežih test uzoraka i travel size pakovanja različitih preparata za negu lica, tela i kose kao i makeup proizvoda brendova poput: Weleda, Bioderma, Avène, Aesop, Aussie, Nivea, Gerovital, Yves Rocher, Vichy, Sephora. Upakovano u tufnice, sa crvenom mašnom na vrhu :).




Da bi ste učestvovali, potrebno je da pratite blog na neki od mogućih načina (GFC, Bloglovin', Google +, Twitter, Facebook). U komentaru navedite ime i kontakt email.

Prijavljivanje je otvoreno do nedelje, 13. jula, do ponoći.

U ponedeljak ću objaviti ime dobitnika.


Udoban vikend vam želim!

163 komentara

  1. Velickovic Sonja
    0654342675

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Velickovic Sonja
      velickovicsonja3@gmail.com

      Izbriši
  2. Radoslava Grujic
    radoslava.grujic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  3. Tanja Mirnić tanjamirnic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  4. FB:Jelena Radovic
    jecaneca1@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  5. Andrijana Jankovic
    jankovicandrijana@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  6. Anamarija Čurčić
    anamarija1911@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  7. Katarina Kovačević
    katarinakovacevic91@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  8. *Nataša Pivnički
    natasapivnicki81@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  9. Sanja Vukomanovic, vukomanovic_sanja@live.com :D

    OdgovoriIzbriši
  10. Andjela
    vevericasta@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  11. Marijeta Kovacevic
    027marijetaa@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  12. obozavam travel size pakovanja! steta sto ih nema za sve proizvode!

    pratim te na svim mrezama!
    Marija Stojisavljevic
    stojisavljevicm@live.com

    OdgovoriIzbriši
  13. Marija Korica
    koricamarija@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  14. Diiiivno je sve!
    :)
    Marija Agatonovic
    agatonovicmarija@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  15. Milica Zivkovic milicakg.zivkovic@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  16. Anđelija Stojanović
    cosmoholicme@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  17. Pratim te preko FB-a i GFC-a kao Aleksandra Milojevic. :)
    hopingfaith13@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  18. Đurđica Maslak
    djmaslak@vip.hr

    OdgovoriIzbriši
  19. fb: Vuk i Jana Đorđević
    djordjevichmarija@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  20. Diana Kotrla
    dianakotrla20@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  21. Tijana Blanarik
    tijanablanarik81@gmail.com
    pratim svuda i podelila sam :)

    OdgovoriIzbriši
  22. bloglovin Jelena Skoro, jelena2810@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  23. Tamara Nadj
    nadjtamara@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  24. Biljana Ilic
    biljabojan_91@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  25. Vanja Trkulja, trkulja.v@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  26. Dragana Mihajlovic
    mihajlovic.draganamihajlovic.d@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  27. Tamara Sasic
    sasicka@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  28. Branka crvenkapa06@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  29. fb: Tijana Gazdic
    GFC: TIjana
    andjelkovic.tijana@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  30. Ena Filipovic

    ena.filipovic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  31. Marija Filipović

    marijaoriflamekozmetika@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  32. Maja Tomšić (FB i GFC)

    majatomsi@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  33. Ivona Stefanović

    ivonastefanovic@ymail.com

    OdgovoriIzbriši
  34. Pratim te putem Facebooka pod imenom Suzana Sakovic.
    ledenod@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  35. Nena Stevanovic
    nexa4brigada@gmail.com :)

    OdgovoriIzbriši
  36. Milica
    milicatodorovic88@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  37. Dragana Uzelac
    draganica.ns@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  38. Тијана Пантовић,
    dixy031@gmail.com
    Pratim preko fb i bloglovin'-a, veliki pozdrav! :)

    OdgovoriIzbriši
  39. Adriana Stojanovic
    adrianastojanovic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  40. Milica Milošević-Meseldžija
    mmmmilica@hotmail.com
    O čarobne svaštarije :) Hvala za ovu divnu priliku :)

    OdgovoriIzbriši
  41. Pratim te preko Fb: Ljubinka Bojinovic
    ljupkakuzmanovic@ymail.com
    Pozz...

    OdgovoriIzbriši
  42. Tijana Lazarević
    lazarevic.tijana@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  43. Aleksandra Tasić

    aleksandra22x@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  44. Bas lepo, preslatko pakovanje!
    Jelena Momcilovic
    jelenamomcilovic86@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  45. Gorana Prokic
    prokicgorana@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  46. Hej ćao :)

    Pratim te na Bloglovin', Bloggeru, Facebooku i Twitteru. Jako lep blog.

    Veliki pozdrav,
    Jana

    OdgovoriIzbriši
  47. je l se racuna ako te pratim preko feedly-ja (posto ne koristim blogger/bloglovin', a ovo je jos jedna varijanta toga)?

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Zdravo Andrea,
      Računa se :). Slobodno se prijavi.

      Izbriši
    2. ako se racuna, mail je dactylion@hotmail.rs, ime andrea.
      ako ne - sta da se radi. :-)
      poz

      Izbriši
    3. a joj, brza si kao zmijce. :-) isprepada me sad, nisam ocekivala odgovor uopste.
      thank you.

      Izbriši
  48. Sweet :-)
    petrovic.andreja@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  49. FB:Daliborka Filip Mihajlovic mihajlovicdaliborka@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  50. FB:Volim Sminku sminkuvolim@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  51. Jelena Kosanov
    jelena.kosanov@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  52. Dragana Nikolic
    nikolic_gaga@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  53. Andjela Djuraskovic, pratim te preko Bloglovina :)
    andjela.djuraskovic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  54. Biljana Stamenković bikithelooney@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  55. Jasmina Stankovic DeCuir (fb,bloglovin)
    Jas S (gfc)
    jasminastankovic.bg@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  56. Lucija Kramarić
    lucija.kramaric@gmail.com
    Pratim te preko bloglovina ;)

    OdgovoriIzbriši
  57. Saska Uzelac
    saskauzelac97@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. Zaboravila sam da kazem da te pratim preko Bloglovin-a (Schosa5) :))

      Izbriši
  58. Fb: Nikolic Marija
    TW: @NikolicMarijaMN
    Bloglovin:marija.nikolic1987@gmail.com
    Ig:maranikolic
    Email:marija.nikolic1987@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  59. Pratim te na bloglovinu : Jelena Gavrilovic
    jekonja91@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  60. Jasna Jevtic
    jasnajevtic633@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  61. Hi, I just started following you GFC , Twitter and G+.
    Maya
    undermakeupspell@gmail.com
    http://makeupspell.blogspot.com/

    OdgovoriIzbriši
  62. Divan paketic :>

    Tasic Jelena
    leemontus[a]yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  63. Emina Hlobik - fejs
    emina108@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  64. preslatko :)
    fb, bl: Suzana Petrovic
    gfc: suzana
    suzanasezovem@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  65. Pratim na fb,g+ ,bloglovin.
    Janosevic Jelena
    janosevic54@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  66. Tijana Stanković
    stankovictijana97@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  67. Joj što svašta nešto lepo ima u toj kutijici :D
    Sad te svuda pratim ;)
    jox.jox9@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  68. Fb: Desanka Savic
    Twitter: @dsavic16
    dsavic16 @yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  69. Malušić Sanja :)
    smalusic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  70. Peric Jelena jelena.84@live.com

    OdgovoriIzbriši
  71. Ivana Nastic
    nasticivana021@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  72. Sandra Urosevic
    sandry.urosev@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  73. Marija Bandić
    fb Marija krešić Bandić
    bl Marija
    marija.bandic1@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  74. Berina Pašić
    berinaa_94@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  75. Tamara jovičić
    tamara.jovicic94@gmail.com :)

    OdgovoriIzbriši
  76. Slavica Radevska
    caci20@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  77. mar.ivana993@gmail.com
    Ivana Markovic *:)

    OdgovoriIzbriši
  78. Sandra Jandrić
    sandra011293@live.com

    OdgovoriIzbriši
  79. Fb: Anita Davis SotirovJigsaw (Anita Sotirov)
    anitajigsaw@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  80. Bloglovin: Ajla Škaljić
    ajla.skaljic@live.com

    OdgovoriIzbriši
  81. Pratim preko Bloglovin-a :) vesnamatic27@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  82. Tijana B. email: tijana.justmeATgmail.com Pratim blog preko fb :)

    OdgovoriIzbriši
  83. Dragana Gajic
    dragana.gajic@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  84. Jelena Videnovic, jelena.videnovic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  85. Pratim te preko feisa pod imenom Marijana Salvaje ex Marić
    E-mail: cvita.2809@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  86. Sanja
    sanjasobot@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  87. Jovana Veljkov
    jovanaveljkov@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  88. velike pohvale za blog :)
    ana blagojevic@beotel.net

    OdgovoriIzbriši
  89. Dragana Ljubojevic
    dragana.ljubojevic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  90. Super poklon, ali kutijom sam oduševljena <3
    booksandliliesblog@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  91. Aleksandra Veselinovic12. srpnja 2014. u 10:00

    Aleksandra Veselinovic
    aveselinovic0@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  92. Kristina Trifunovic
    kristina_trifunovic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši
  93. Olivera Popović
    oljapopups@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  94. Fb: Suncica Filipovic
    bak05.01.2009@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  95. Tanja Matejic
    tanjamatejic89@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  96. Josipa Matić
    jopamati1601@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  97. Jelena Vujaković
    jeca.vujakovic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  98. Divan giveaway, dok sminku ne mogu potrositi ni za dva zivota, preparativa mi se svodi na kremu i gel za umivanje, haha :) Hvalaa

    misspopulazzi@gmail.com
    Ana Draskovic

    Pratim te svuda koliko znam ♥

    OdgovoriIzbriši
  99. Tamara Jevtic
    tripkoviceva.mala@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  100. Bojana Sakovic
    lili.sakovic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  101. Neda Simović
    nedasimovic88@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  102. Srna Vicentijevic
    srnavicentijevic1@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  103. Andrea Lipcajt
    lipcajtandrea@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  104. Pratim svuda :)
    Zorana Jondzic
    zorana.jondzic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  105. Gordana Bogdanovic
    gordanabogdanovic51@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  106. Ljilja
    ljiljaa@hotmail.rs

    OdgovoriIzbriši
  107. Nina Lazic ninapws@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  108. preslatka kutijica i pokloni unutra - ja baš volim ta mini i putna pakiranja proizvoda :D

    pratim te preko facebooka : Ines Obradović i Bloglovina : Chelsea

    ines.obradovic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  109. Maja Radisavljević
    majar_98@yahoo.com
    Pratim te na fejsu kao Maja Radisavljević i na tviteru kao @OnoKaoFarmaceut

    OdgovoriIzbriši
  110. Sandra Djordjevic
    sanjadjordjevic96@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  111. Katarina Kaca Borić
    mail katarinaboric51@gmail.com
    Pratim preko GFC i Facebooka-a kao...Katarina Kaća Borić :) :)
    Sretno svima!

    OdgovoriIzbriši
  112. Milica Radulovic
    milicar64@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  113. Milena Jovanovic
    milenajovanovicmima@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  114. Maja Ugrenovic
    ugrenovic.maja88@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  115. Jelena Stanisic
    jelenacojestanisic99@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  116. Lidja Vasić
    lidija712@yahoo.com

    Pratim te na Fb, Instagramu, Blogl.....

    OdgovoriIzbriši
  117. Natasa Andjelkoski,
    natasha085@yahoo.fr

    OdgovoriIzbriši
  118. Jelena Drobnjakovic jelenad2507@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  119. Emina Grbo (uskoro Lakic)
    grboster(et)gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  120. Katarina Nenadović
    katarina993nenadovic@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  121. Jelena Stojanović sagittarijuss@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
    Odgovori
    1. zaboravih, pratim preko fejsbuka :)

      Izbriši
  122. Aleksandra Devic
    asm.sandra@hotmail.com

    OdgovoriIzbriši
  123. bojanapetrov@rocketmail.com

    OdgovoriIzbriši
  124. lolinsvetbeograd@gmail.com
    Gfc lolin svet

    OdgovoriIzbriši
  125. Pratim svuda, GFC/Bloglovin/Facebook pod imenom Teodora Littvay :)
    teodora.littvay@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  126. FB, Twitter, Bloglovin: Jelena Matovic
    m.jelena18@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  127. Ida Tomašković
    e-mail: ida.tomaskovic@gmail.com

    Pratim preko Bloglovina pod Ida SheElf Tomašković i Facebook-a kao Beautify Me beauty blog ;)

    OdgovoriIzbriši
  128. Doroteja
    petkovskidoroteja@gmal.com

    OdgovoriIzbriši
  129. Biljana Petrovic
    biljana289@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  130. Mirjana Popović
    mirapopovic209@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  131. Snežana
    snezananikacev@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  132. Jelena Ristic, ristic.jelena8@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  133. Sanja Jesic
    sanjaj996@gmail.com

    OdgovoriIzbriši
  134. Magdalina Čivović
    megicivovic@yahoo.com

    OdgovoriIzbriši